Enginler Yapı Ticaret web sitesine hoş geldiniz.

  • Tersane Cad. No:129 Kat:1 D:101
    Beyoğlu / İstanbul 
  • E-Posta
    enginlerticaret@hotmail.com

Kanal Izgara

Kanal Izgaraları
Kanal Izgara

Izgara sistemlerinde alanında en çok tercih edilen ve yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde her türlü kanallar için özel olarak üretilmiş kanal ızgaralarını hizmete sunan firmamız, sınırsız stok hizmeti sayesinde siz değerli müşterilerine dört dörtlük hizmet sunmaya devam ediyor. Kanal ızgaralarımız en kaliteli maddelerden üretilmiş olup, her kanalın boyutuna göre tasarlanmıştır. Oldukça kaliteli ve sağlam olan kanal ızgaraları sayesinde artık istediğiniz kanalları çok daha rahat bir şekilde kapatacaksınız. Izgaraların bölmeleri, olası bir duruna karşı suyu anında çekmektedir. Oldukça güvenilir olan ve insanların ayaklarını görmeden bu kanal ızgaralarının üzerine basmaları sonucu kolay kolay kırılmayan bu ürünler sayesinde artık düşme tehlikesi de sona eriyor.

Kanal Izgara’da Türkiye’nin Her İline Hizmet Veriyoruz

Açık olan kanalları kapatmak ve görmeden üzerine basanları için oldukça güvenilir olan kanal ızgaraları, firmamız tarafından her müşterinin ihtiyacınıza göre seri bir şekilde üretilmektedir. Türkiye’nin dört bir yanına kanal ızgara hizmeti sunduğumuz için, artık kanallarınızı daha kolay bir şekilde kapatacaksınız. Üstelik ürünlerimizi paslanmaz özelliğe sahip olduğundan dolayı, bu ızgaraları sürekli değiştirmek zorunda kalmayarak uzun yıllar boyunca tek kullanım halinde kullanabileceksiniz. Kalite standartları çerçevesinde imal edilen ve kanallar için en ideal ürünler arasında yer alan kanal ızgaraları sayesinde artık hayatınızı tehlikeye atmaktan kurtulacaksınız.

Kanal Izgaraları

Firmamız tarafından titiz bir şekilde üretilen kanal ızgaralarının birden fazla çeşidi bulunuyor. Kanal ızgaraları arasında; döküm kanal, paslanmaz yer ızgaraları, paslanmaz kanal ızgara, sfero döküm kanal ızgarası gibi çeşitler bulunuyor. Rahat bir kullanıma sahip olan bu kanala ızgaralarını sizde firmamızla iletişime geçerek sipariş edebilirsiniz. üstelik kısa sürede teslimat hizmetlerimiz sayesinde sizlere kanal ızgaraları konusunda yardımcı olmaya ve ürünlerinizi kısa sürede sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz.